Zawroty głowy

Zawroty głowy

Prawie każdy z nas doświadczył zawrotów głowy. Chwilowe niedotlenienie mózgu , niskie ciśnienie , szumy w uszach - to najczęstsze przyczyny szybko mijających zawrotów głowy. Jeśli jednak zawroty głowy się powtarzają bądź długo nie ustępują - trzeba zastanowić się nad ich przyczyną , bo mogą być objawem poważnych chorób. Przyczyn zawrotów głowy jest dużo , jednakże bierze się ona ze stagnacji krążenia Qi w organizmie , przez co odczuwamy zawroty i inne przy niej towarzyszące symptomy. Akupunktura równoważy i harmonizuje układ krążenia Qi w organizmie.

 

Zawroty głowy akupunktura

 

Zawroty głowy leczenie akupunkturą

Na Dalekim Wschodzie leczenie schorzenia typu zawrotu głowy oparte , są na akupunkturze i akupresurze. Te dwie metody lecznicze były stosowane od tysięcy lat , aż do dziś. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całości. Wszystkie zabiegi akupunktury są wykonywane przez jednorazowe sterylne igły.

 

Zawroty głowy akupunktura medycyna wschodnia

 

Zawroty głowy Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby neurologiczne to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak zawroty głowy. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest całkowicie bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Zawroty głowy medycyna wschodnia