Rwa kulszowa

Rwa kulszowa

Rwa kulszowa , popularnie nazywana atakiem korzonków nerwowych , to zespół objawów związanych z uciskiem nerwu kulszowego. Nerw kulszowy ciągnie się od tylnej części uda , po przez goleń , aż do stopy. Rwa kulszowa charakteryzuje się nagłym , niespodziewanym i wyjątkowo dokuczliwym bólem okolicy lędźwiowych połączonym z drętwieniem poszczególnych odcinków kręgosłupa. Ból powstaje na skutek mechanicznego nacisku uszkodzonej tarczy międzykręgowej na korzenie nerwowe.

 

Rwa kulszowa akupunktura

 

Rwa kulszowa leczenie akupunkturą i masażem Japońskim

Masaż Japoński i akupunktura to idealne sposoby leczenia dolegliwości rwy kulszowej i jej przyczyny. Może również temu towarzyszyć zabieg termoterapii , dzięki której będzie szybszy powrót do formy. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Metody naturalne nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu. Wszystkie zabiegi akupunktury są wykonywane przez jednorazowe sterylne igły.

 

Rwa kulszowa akupunktura medycyna wschodnia

 

Rwa kulszowa Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby neurologiczne to jedna z głównych grup schorzeń, występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak rwa kulszowa. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest całkowicie bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Serdecznie zapraszamy do zapoznana się.

 

Rwa kulszowa medycyna wschodnia