Paraliż kończyn

Paraliż kończyn

Paraliż kończyn to ograniczenie ruchu kończyn i ich siły. Wynika to z uszkodzeń układu nerwowego w obrębie drogi ruchowej. Droga ta przewodzi impulsy nerwowe z kory mózgu do mięśni. Przyczyną paraliżu są także porażenia mięśni oraz zmiany organiczne. Rodzaj paraliżu kończyn zależy od miejsca, w którym doszło do uszkodzenia. Akupunktura i elektroakupunktura oraz akupresura sprawdzają się w leczeniu paraliżu kończyn od wielu lat.

 

Paraliż kończyn akupunktura

 

Paraliż kończyn leczenie akupunkturą

Leczenie paraliżu kończyn oparte jest na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Wszystkie zabiegi akupunktury są wykonywane przez jednorazowe sterylne igły.

 

Zaburzenia kończyn medycyna wschodnia akupunktura

 

Paraliż kończyn Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby neurologiczne to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak paraliż kończyn. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Paraliż kończyn akupunktura masaż