Migrena

Migrena

Migrena jest uwarunkowaną wieloczynnikową chorobą o pochodzeniu genetycznym. Ogranicza wykonywanie codziennych czynności , zmniejsza zdolności do pracy , zwiększa absencję chorobową , zwiększa ryzyko wystąpienia depresji , zwiększa ryzyko wystąpienia nadciśnienia tętniczego i udaru niedokrwienia mózgu. Idealnym zestawem leczniczym jest akupunktura , która polepszy krążenie Qi w organizmie , dzięki któremu osiągniemy równowagę pracy organów wewnętrznych oraz masaż Japoński lub akupresura .

 

Migrena akupunktura

 

Migrena leczenie akupunkturą

Na Dalekim Wschodzie leczenie schorzenia typu migrena , oparte są na akupunkturze i akupresurze. Te dwie metody lecznicze były stosowane od tysięcy lat , aż do dziś. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całości . Nasi lekarze z Dalekiego Wschodu mają wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres wiedzy na temat diagnostyki i leczenia migreny. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez jednorazowe sterylne igły , a sama terapia lecznicza jest bezbolesna i w pełni bezpieczna dla Twojego zdrowia.

 

Migrena ból głowy akupunktura medycyna wschodnia

 

Migrena Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby neurologiczne to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu schorzeń , jak migrena. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Migrena akupunktura