Niedowład kończyn

Niedowład kończyn

Niedowład kończyn to ograniczenie ruchu kończyn i ich siły. Wynika to z uszkodzeń układu nerwowego w obrębie drogi ruchowej. Droga ta przewodzi impulsy nerwowe z kory mózgu do mięśni. Przyczyną niedowładów są także porażenia mięśni oraz zmiany organiczne . Rodzaj niedowładu zależy od miejsca , w którym doszło do uszkodzenia. Akupunktura oraz akupresura sprawdzają się w leczeniu niedowładu kończyn od wielu lat.

 

Niedowład kończyn akupunktura

 

Niedowład kończyn leczenie akupunkturą

Na Dalekim Wschodzie leczenie niedowładu kończyn oparte jest na akupunkturze. Metoda ta była stosowana od tysięcy lat , aż do dziś. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować . Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całości. Wszystkie zabiegi akupunktury w naszym gabinecie są wykonywane przez jednorazowe sterylne igły specjalne do akupunktury.

 

Niedowład kończyn akupunktura medycyna wschodnia

 

Niedowład kończyn Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby neurologiczne to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak niedowład kończyn. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest całkowicie bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy do zapoznania się .

 

Niedowład kończyn akupunktura medycyna wschodnia