Kręcz karku

Kręcz karku

Kręcz szyi objawia się dysfunkcją narządu ruchu , występuje głównie u dzieci , która pogłębia się wraz z ich rozwojem ,ale może również dotyczyć osób dorosłych. Dysfunkcja ta objawia się przede wszystkim przechyleniem głowy na bok oraz jej skręceniem w stronę przeciwną. Tego rodzaju ustawienie przyczynia się do rozciągnięcia i wzmożeniem napięcia mięśnia po jednej stronie szyi, podczas , gdy po drugiej stronie , ten sam mięsień jest przykurczony i osłabiony.

 

Kręcz karku medycyna wschodnia akupunktura

 

Kręcz karku leczenie masaż Japoński

Leczenie kręczu karku opiera się głównie na masażu , w tej sytuacji zalecany jest masaż Japoński lub akupresura. Również dla rozluźnienia mięśni można zastosować termopunkturę. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w danym schorzeniu.

 

Kręcz karku medycyna wschodnia akupunktura

 

Kręcz karku Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować . Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całości. Nasi lekarze z Dalekiego Wschodu mają wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres wiedzy na temat diagnostyki i leczenia chorób neurologicznych. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Kręcz karku medycyna wschodnia