Paraliż nerwu twarzowego

Paraliż nerwu twarzowego

Porażenie twarzy jest stanem , w którym sparaliżowane zostają mięśnie twarzy. Występuje on gdy nerw kontrolujący mięśnie twarzy lub część mózgu nie działa prawidłowo. Mamy dwa nerwy twarzowe i zwykle tylko jeden zostaje dotknięty , skutkując porażeniem mięśni tylko z jednej strony twarzy. Najczęstszą formą paraliżu twarzy jest porażenie Bella. Akupunktura oraz elektroakupunktura sprawdzają się w leczeniu chorób neurologicznych , gdzie tonizują punkty przepływu Qi oraz przywracają równowagę organizmowi.

 

Paraliż nerwu twarzowego akupunktura

 

Paraliż nerwu twarzowego leczenie akupunkturą

Leczenie paraliżu nerwowego twarzy oparte jest na akupunkturze i elektroakupunkturze. Metody te są całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Wszystkie zabiegi akupunktury są wykonywane przez jednorazowe sterylne igły przeznaczone do zabiegów akupunktury.

 

Paraliż nerwu twarzowego akupunktura medycyna wschodnia

 

Paraliż nerwu twarzowego Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby neurologiczne to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak paraliż nerwu twarzowego. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy  opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy do zapoznania się.

 

Paraliż nerwu twarzowego akupunktura