Drętwienie-mrowienie rąk i nóg

Drętwienie-mrowienie rąk i nóg

Częste drętwienie rąk i nóg może mieć różne przyczyny. Zazwyczaj charakterystyczne uczucie mrowienia kończyn pojawia się u osób , które prowadzą siedzący tryb życia. Ciągły ucisk na nerwy i naczynia krwionośne znajdujące się w nogach , powoduje pojawienie się "mrówek" , które znikają po zmianie pozycji. Drętwienie rąk i nóg może być również jednym z objawów utraty równowagi organów wewnętrznych. Przyczynia się temu stagnacja Qi , co oznacza zastój przepływu energii po przez meridiany. Idealną kompozycją leczniczą jest akupunktura oraz masaż Japoński lub akupresura.

 

Drętwienie mrowienie rąk i nóg

 

Drętwienie-mrowienie rąk i nóg leczenie akupunkturą

Medycyna Wschodnia jest doświadczona w leczeniu chorób neurologicznych takich jak , drętwienie-mrowienie rąk i nóg. Leczenie oparte jest na akupunkturze oraz akupresurze bądź masażu Japońskim. Akupunktura przywraca prawidłową równowagę w organizmie oraz polepsza przepływ energii po przez meridiany. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez jednorazowe sterylne igły specjalnie przeznaczone do zabiegów akupunktury. Każdy zabieg jest wykonywany przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w danym schorzeniu.

 

Drętwienie mrowienie rąk i nóg akupunktura medycyna wschodnia

 

Drętwienie-mrowienie rąk i nóg Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby neurologiczne to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak drętwienie,mrowienie rąk i nóg. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwa pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Drętwienie mrowienie rąk nóg medycyna wschodnia