Mózgowe porażenie u dzieci

Mózgowe porażenie u dzieci

Mózgowe porażenie dziecięce jest skutkiem uszkodzenia centralnego układu nerwowego. Przyczyny takiego stanu są wieloczynnikowe , w pierwszej kolejności wymienia się wcześniactwo i niedotlenienie płodu, które jest czasami wynikiem nieprawidłowo przeprowadzonej akcji porodowej. Urazy mózgu mogą być wynikiem nieprawidłowości rozwojowych zachodzących już w łonie matki. Porażanie mózgowe może być również nabyte po urodzeniu , w ciągu kilku pierwszych miesięcy życia dziecka.

 

Mózgowe porażenie u dzieci akupunktura

 

Mózgowe porażenie u dzieci leczenie akupunkturą

Nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie w leczeniu dzieci z porażeniem mózgowym . Terapia akupunktury jest bezbolesna i całkowicie bezpieczna dla naszych Maluchów. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całości.  Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe sterylne igły do akupunktury.

 

 

Mózgowe porażenie u dzieci medycyna wschodnia

Mózgowe porażenie u dzieci Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby neurologiczne to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak mózgowe porażenie u dzieci. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej . Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Mózgowe porażenie u dzieci medycyna wschodnia akupunktura