Neuralgia nerwu międzyżebrowego

Neuralgia nerwu międzyżebrowego

Zespól Tietze'go jest rzadką chorobą zapalną , charakteryzującą się bólem w klatce piersiowej i obrzękiem chrząstki jednej lub więcej w górnej części żeber. Wystąpienie bólu może być stopniowe lub nagłe , mogą rozprzestrzeniać się i wpływać na ramiona. Zespół Tietze'go jest uważany za łagodny zespół chorób , który można wyleczyć w sposób bezbolesny po przez akupunkturę i akupresurę.

 

Neuralgia nerwu międzyżebrowego akupunktura

 

Neuralgia nerwu międzyżebrowego leczenie akupunkturą

Leczenie neuralgii nerwu międzyżebrowego oparte jest na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych, Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy na temat diagnostyki neuralgii. Wszystkie zabiegi , są wykonywane przez jednorazowe sterylne igły specjalne do zabiegów akupunktury.

 

Neuralgia nerwu międzyżebrowego akupunktura medycyna wschodnia

 

Neuralgia nerwu międzyżebrowego Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby neurologiczne to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze maja wieloletnie doświadczenie z walką z tego typu chorób , jak neuralgia. Główną metodą leczniczą jest akupunktura, która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest całkowicie bezpieczna i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwa pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Neuralgia nerwu międzyżebrowego medycyna wschodnia