Neuralgia nerwu trójdzielnego

Neuralgia nerwu trójdzielnego

Nerwoból nerwu trójdzielnego to zespół nagłych i krótkich napadów bólu , który dotyka największego nerwu czaszkowego i objawia się napadami bólu połowy twarzy. Nerwobóle mogą pojawić się jednorazowo , ale mogą też nawracać klika razy dziennie. Nerwobóle pojawiają się samoistnie , ale mogą także być następstwem dotykania twarzy lub mycia zębów - kiedy to dochodzi do podrażnienia jednej z trzech gałązek nerwu trójdzielnego , umieszczonych na twarzy w okolicy brwiowego , oka i żuchwy.

 

Neuralgia nerwu trójdzielnego akupunktura

 

Neuralgia nerwu trójdzielnego leczenie akupunkturą

Idealną kompozycją leczniczą jest akupunktura lub elektroakupunktura. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całości. Wszystkie nasze zabiegi akupunktury , są wykonywane przez jednorazowe sterylne igły specjalnie przeznaczone do zabiegów akupunktury. Nasi lekarze z Dalekiego Wschodu mają wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres wiedzy na temat diagnostyki i leczeniu neuralgii.

 

Neuralgia nerwu trójdzielnego medycyna wschodnia akupunktura

 

Neuralgia nerwu trójdzielnego Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby neurologiczne to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak neuralgia. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest całkowicie bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Neuralgia nerwu trójdzielnego medycyna wschodnia