Bóle głowy

Bóle głowy

Ból głowy może być następstwem przemęczenia , towarzyszyć anginie , przeziębieniu lub silnemu zdenerwowaniu. Z takim bólem dobrze sobie radzimy. Ale nierzadko jest i tak , że ból głowy jest pierwszym sygnałem poważnej choroby , a nawet stanem zagrażającego życiu. Przyczyną bólu głowy jest podrażnienie różnych struktur anatomicznych , np. mięśni , naczyń tętniczych , opony twardej , zatoki żylnej , nerwów czaszkowych i rdzeniowych , ale także gałki ocznej , ucha środkowego , zatok przynosowych lub zębów. W Medycynie Wschodniej czynnikami również mogą być czynniki klimatyczne , bądź też utrata organów wewnętrznych.

 

Bóle głowy akupunktura

 

Bóle głowy leczenie akupunkturą

Idealnym zestawem leczniczym jest akupunktura , która polepszy krążenie Qi w organizmie , dzięki któremu osiągniemy równowagę pracy organów wewnętrznych oraz masaż Japoński lub akupresura. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całości. Wszystkie zabiegi w naszym gabinecie , są wykonywane przez jednorazowe sterylne igły do akupunktury , a sama terapia lecznicza jest bezbolesna i w pełni bezpieczna dla Twojego zdrowia.

 

Bóle głowy medycyna wschodnia

 

Bóle głowy Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby neurologiczne to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak ból głowy. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Wszystkie nasze zabiegi są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się .

 

Bóle głowy akupunktura medycyna wschodnia