Polineuropatia

Polineuropatia

Polineuropatia polega na uszkodzeniu nerwów obwodowych. Obejmuje także sploty nerwowe i korzenie nerwowe. Najczęściej choroba zaczyna się od stóp - występują trudności w chodzeniu , który jest ociężały , stopy są stawiane na piętach. Innymi objawami są nawracające mrowienia , zaburzenia czucia , zmiany koloru skóry czy problemy ze zwieraczami. Czasami tym objawom towarzyszy pogorszenie wzroku i słuchu.

 

Polineuropatia medycyna wschodnia

 

Polineuropatia leczenie akupunkturą

Leczenie polineuropatii oparte jest na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. I na tych zasadach oparte jest leczenie. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Wszystkie zabiegi akupunktury , są przeprowadzane przez specjalne jednorazowe sterylne igły.

 

Polineuropatia akupunktura

 

Polineuropatia Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby neurologiczne to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak polineuropatia. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwa pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Polineuropatia medycyna wschodnia