Moczenie nocne

Moczenie nocne

Moczenie nocne jest najczęstszym problemem urologicznym u dzieci. Moczeniem nocnym określane jest popuszczanie moczu w ciągu nocy u dziecka. Moczenie nocne u dziecka nie jest spowodowane jedną przyczyną. Może być objawem wady układu moczowego , zakażenia dróg moczowych , chorób układu nerwowego, chorób nerek czy cukrzycy. Zwykle u tych dzieci współistnieją zaburzenia oddawania moczu w ciągu dnia.

 

Moczenie nocne akupunktura

 

Moczenie nocne leczenie akupunkturą

Na Dalekim Wschodzie leczenie schorzenia typu moczenie nocne oparte , są na akupunkturze i moksoterapii. Te dwie metody lecznicze były stosowane od tysięcy lat , aż do dziś. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całości. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe sterylne igły do akupunktury.

 

Moczenie nocne akupunktura medycyna wschodnia

 

Moczenie nocne Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby neurologiczne to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób, jak moczenie nocne. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Moczenie nocne medycyna wschodnia