Rwa ramienna

Rwa ramienna

Rwa ramienna jest schorzeniem zespołów korzeniowych. Głównym objawem jest ból promieniujący od karku do ramienia i dalej wzdłuż kończyny górnej, sięgając aż po palce. Bóle związane z rwą ramienną , w większości są wynikiem zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa w odcinku szyjnym , a przede wszystkim patologii w obrębie krążka międzykręgowych , następnie do ucisku korzeni nerwowych w okolicy szyjnej kręgosłupa oraz wtórnego do ucisku nerwów procesu zapalnego. 

 

Rwa ramienna akupunktura

 

Rwa ramienna leczenie akupunkturą

Masaż Japoński i akupunktura to idealne sposoby leczenia dolegliwości rwy ramiennej i jej przyczyny. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy organizmu. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Metody naturalne nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Wszystkie zabiegi akupunktury w naszym gabinecie są wykonywane przez jednorazowe sterylne igły.

 

Rwa ramienna akupunktura

 

Rwa ramienna Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby neurologiczne to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak rwa ramienna. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest całkowicie bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy do zapoznania się.

 

Rwa ramienna leczenie