Torbielowatość jajnika

Torbielowatość jajnika

Torbiel jajnika to choroba kobieca , która polega na występowaniu w obrębie jajnika patologicznej przestrzeni płynowej otoczonej ścianą. Torbiele jajnika są zmianami łagodnymi. Wśród torbieli jajnika wyróżnić można: torbiele surowicze , torbiele endometrialne, torbiele dermatoidalne. Dla rokowania i leczenia torbieli bardzo ważne jest ich wczesne rozpoznanie.

 

Torbiel Torbielowatość jajnika Akupunktura Medycyna Wschodnia

 

Torbielowatość jajnika leczenie akupunkturą

Leczenie torbielowatości jajnika oparte jest na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia, polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. I na tych zasadach oparte jest leczenie. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Torbielowatość jajnika Akupunktura Medycyna Wschodnia

 

Torbielowatość jajnika Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby Kobiece to jedna z głównych grup schorzeń, występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak torbielowatość jajnika. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Torbielowatość jajnika Gabinet Medycyny Wschodniej