Bóle menstruacyjne

Bóle menstruacyjne

Bóle menstruacyjne , zwane również miesiączkowymi to dolegliwości bólowe odczuwane przez kobiety w trakcie lub tuż przed menstruacją , a związane z ruchami mięśniówki macicy , usiłującej wydalić złuszczający się nabłonek po tym , jak nie doszło do zapłodnienia i zagnieżdżenia się jaja płodowego.

 

Bóle menstruacyjne akupunktura medycyna wschodnia

 

Bóle menstruacyjne leczenie akupunkturą

Leczenie bóli menstruacyjnych oparte jest na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. I na tych zasadach oparte jest leczenie. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Bóle menstruacyjne medycyna wschodnia akupunktura

 

Bóle menstruacyjne Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby Kobiece to jedna z głównych grup schorzeń, występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak bóle menstruacyjne. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest  bezpieczną i bezbolesną formą leczenia Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy do zapoznania się.

 

Bóle Menstruacyjne Gabinet Medycyny Wschodniej

 

Przegrywanie Kaset