Niepłodność i trudności zajściu w ciążę

Niepłodność i trudności zajściu w ciążę

Jest dużo przyczyn niepłodności. W Medycynie Wschodniej przyczyny te, biorą się od utraty równowagi narządów wewnętrznych. Stagnacji lub spowolnieniu przepływu energii Qi przez meridiany  i ich dysfunkcja. Innym dużym czynnikiem patogennym jest zła struktura ciała, czyli skrzywienie miednicze u kobiet. Ponad 90% ludzi ma nieprawidłowo ułożoną miednicę już od urodzenia. To wszystko się wiąże z nieprawidłowym ułożeniem miednicy matki , który ma wpływ na taką samą nieprawidłowość jej dziecka. Stąd bardzo ważna jest wczesna diagnoza u przyszłej matki. W Medycynie Wschodniej patogeny te leczymy po przez akupunkturę i masaż Japoński.

 

Niepłodność i trudność zajściu w ciążę medycyna wschodnia akupunktura metody naturalne

 

Niepłodność i trudności zajściu w ciążę leczenie akupunkturą

Leczenie niepłodności oparte jest na akupunkturze i masażu Japońskim. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. I na tych zasadach oparte jest leczenie. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Niepłodność i trudność zajściu w ciążę leczenie akupunktura medycyna wschodnia

 

Niepłodność i trudności zajściu w ciążę Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby Kobiece to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak niepłodność. Główną metodą leczniczą jest akupunktura ,która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania prosimy , serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Niepłodność trudność zajściu w ciążę gabinet medycyny wschodniej