Zespół napięcia przedmiesiączkowego

Zespół napięcia przedmiesiączkowego

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to grupa objawów , jakie występują u kobiet w drugiej części cyklu. W Medycynie Wschodniej przyczyny te , biorą się od utraty równowagi narządów wewnętrznych. Stagnacji lub spowolnienia przepływu energii przez narządy i ich dysfunkcja. Patogeny te leczymy po przez akupunkturę.

 

Zespół napięcia przedmiesiączkowego Akupunktura

 

Zespół napięcia przedmiesiączkowego leczenie akupunkturą

Na Dalekim Wschodzie leczenie Zespołu napięcia przedmiesiączkowego , oparte jest na akupunkturze. Ta metoda lecznicza była stosowana od tysięcy lat , aż do dziś. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całości. Nasi lekarze z Dalekiego Wschodu mają wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz szeroki zakres wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Zespół napięcia przedmiesiączkowego Akupunktura Medycyna Wschodnia

 

Zespół napięcia przedmiesiączkowego Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby Kobiece to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak Zespół napięcia przedmiesiączkowego. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Zespól napięcia przedmiesiączkowego Akupunktura medycyna Wschodnia