Mięśniaki macicy

Mięśniaki macicy

Mięśniaki macicy są łagodnym rozrostem błony mięśniowej macicy. To schorzenie dotyczy bardzo dużej liczby kobiet, po 30 roku życia. Ma je około 30 procent kobiet , a po 40 roku życia odsetek ten wrasta już do 40 procent. Większość z nich nie podaje żadnych objawów ani dolegliwości. Należą do nich krwawienia , dolegliwości bólowe, lub trudności z zajściem w ciążę.

 

Mięśniaki macicy akupunktura medycyna Wschodnia

 

Mięśniaki macicy leczenie akupunkturą

Na Dalekim Wschodzie leczenie schorzenia typu mięśniaki macicy , oparte jest na akupunkturze. Ta metoda lecznicza jest stosowana od tysięcy lat , aż do dziś. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie ,ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całość. Nasi lekarze z Dalekiego Wschodu mają wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Mięśniaki macicy leczenie akupunktura medycyna wschodnia naturalne

 

Mięśniaki macicy Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby Kobiece to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób, jak mięśniaki macicy. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Mięsniaki Macicy Akupunktura gabinet medycyny Wschodniej