Brak pokarmu po porodzie

Brak pokarmu po porodzie

Brak pokarmu w piersiach to niestety problem niejednej mamy. Wiele kobiet od samego początku ma kłopoty z laktacją. W Medycynie Wschodniej przyczyny te , biorą się od utraty równowagi narządów wewnętrznych. Stagnacji lub spowolnienia przepływu energii Qi przez meridiany. Patogeny te leczymy po przez akupunkturę.

 

Brak pokarmu po porodzie medycyna wschodnia akupunktura

 

Brak pokarmu po porodzie leczenie akupunkturą

Leczenie braku pokarmu po porodzie oparte jest na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. I na tych zasadach oparte jest leczenie. Metody naturalne  , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Brak pokarmu po porodzie akupunktura metody naturalne

 

Brak pokarmu po porodzie Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby Kobiece to jedna z głównych grup schorzeń, występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak brak pokarmu po porodzie. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczenia Medycyny Wschodniej.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Brak pokarmu po porodzie metody naturalne gabinet medycyny wschodniej