Endometrioza

Endometrioza

Endometrioza jest chorobą narządów płciowych kobiety , które charakteryzują się obecnością komórek błony śluzowej trzonu macicy poza jamą macicy ( komórki ektopowe ). Reagują one na zmiany hormonalne zachodzące w cyklu miesiączkowym u kobiet , czego następstwem jest przewlekła reakcja zapalna. W procesie tym dochodzi do wewnętrznych krwawień , rozwoju bolesnych guzków , zapalenia , tworzenia się blizn i zrostów.

 

Endometrioza Akupunktura Medycyna Wschodnia

 

Endometrioza leczenie akupunkturą

Na Dalekim Wschodzie leczenie endometriozy oparte jest na akupunkturze. Ta metoda leczenia była stosowana od tysięcy lat, aż do dziś. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całość. Nasi lekarze z Dalekiego Wschodu mają wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz szeroki zakres wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne. 

 

Endometrioza Akupunktura Medycyna Wschodnia

 

Endometrioza Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby Kobiece to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak endometrioza. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielki powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Endometrioza Akupunktura Medycyna Wschodnia Gabinet