Nadciśnienie tętnicze

Nadciśnienie tętnicze

Nadciśnienie tętnicze to choroba układu krążenia polegająca na stałym lub okresowym podwyższeniu ciśnienia tętniczego krwi. Nadciśnienie tętnicze rozpoznajemy gdy zmierzone wartości wynoszą 140/90mmHg lub powyżej. Podwyższenie ciśnienia może występować stale lub okresowo. Nadciśnienie tętnicze może przez wiele lat rozwijać się w ukryciu , nie dając żadnych dolegliwości. Dlatego należy okresowo badać ciśnienie. Przyczyn nadciśnienia tętniczego jest wiele , dzięki diagnozie palpacyjnego pulsu, stawianą przez naszych lekarzy z Dalekiego Wschodu oraz oględzin języka poznamy przyczynę i skutecznie ją wyleczymy po przez akupunkturę.

 

Nadciśnienie tętnicze Akupunktura medycyna Wschodnia

 

Nadciśnienie tętnicze leczenie akupunkturą

Leczenie nadciśnienia tętniczego oparte jest na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważenie funkcji pracy narządów wewnętrznych. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania . I na tych zasadach oparte jest leczenie. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Nadciśnienie tętnicze akupunktura medycyna wschodnia Warszawa

 

Nadciśnienie tętnicze Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu krążenia to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak nadciśnienie tętnicze. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Nadciśnienie tętnicze Gabinet Medycyny Wschodniej