Choroba wieńcowa

Choroba wieńcowa

Choroba wieńcowa to rodzaj choroby niedokrwiennej serca u człowieka, w której przyczyną niedokrwienia mięśnia sercowego jest patologia tętnic wieńcowych , czego najczęściej jest miażdżyca. Zwężenie tętnicy wieńcowej przez miażdżycę prowadzi do niedotlenienia mięśnia sercowego , jego martwicy i objawia się bólem dławicowym.

 

Choroba wieńcowa akupunktura Medycyna Wschodnia

 

Choroba wieńcowa leczenie akupunkturą

Leczenie choroby wieńcowej oparte jest na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia, polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. I na tych zasadach oparte jest leczenie. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury,  są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Choroba wieńcowa Akupunktura Medycyna Wschodnia Warszawa

 

Choroba wieńcowa Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu krążenia to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu schorzeń , jak choroba wieńcowa. Główną metodą leczniczą jest akupunktura, która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Choroba wieńcowa gabinet akupunktury