Niewydolność krążenia

Niewydolność krążenia

Niewydolność krążenia to schorzenie układu krążenia , gdzie częściowo traci swoją zdolność do zaopatrywania organizmu i narządów wewnętrznych w tlen i substancje odżywcze , co wiąże się z ich niedokrwieniem. Niewydolność krążenia może być skutkiem niewydolności serca lub całego obwodu człowieka. Objawami niewydolności krążenia , są : nagłe lub szybko postępujące ogólne osłabienie , blada cera , zimny pot ( w szczególności na twarzy ) , przyspieszona lub niemiarowa akcja serca , przyspieszone i jednocześnie słabo wyczuwalne tętno , duszności.

 

Niewydolność krążenia akupunktura Medycyna Wschodnia

 

Niewydolność krążenia leczenie akupunkturą

Na Dalekim Wschodzie leczenie niewydolności krążenia , oparte jest na akupunkturze. Ta metoda lecznicza była stosowana od tysięcy lat , aż do dziś. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całości. Nasi lekarze z Dalekiego Wschodu mają wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz szeroki zakres wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Niewydolność krążenia Akupunktura Medycyna Wschodnia leczenie

 

Niewydolność krążenia Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu krążenia to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak niewydolność krążenia. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Niewydolność krążenia Gabinet Medycyny Wschodniej