Arytmia serca

Arytmia serca

Zaburzenia rytmu serca , inaczej arytmia serca , to schorzenie , które polega na zwalnianiu , przyśpieszaniu lub nierównej pracy serca. Oznacza to , że przerwy między następującymi po sobie uderzeniami nie są takie same jak powinno. Prawidłową pracę serca kontroluje węzeł zatokowy , gdzie powstają impulsy elektryczne. To one powodują skurcze komór, co skutkuje regularnym przepływem krwi w organizmie. Medycyna odnotowuje wiele czynników wywołujących arytmię serca. Najczęstszymi powodami , są : wady zastawek serca , choroba niedokrwienia , zaburzenia w gospodarce elektrolitycznej , wysoki poziom cholesterolu we krwi, nadczynność tarczycy oraz inne zaburzenia o podłożu endokrynologicznym , cukrzyca , długotrwały stres , przebyty zawał serca jak również problemy z wysokim ciśnieniem tętniczym.

 

Arytmia Serca Medycyna Wschodnia Akupunktura

 

Arytmia serca leczenie akupunkturą

Medycyna Wschodnia jest doświadczona w leczeniu schorzeń układu krążenia takich jak arytmia serca , którego leczenie obejmuje akupunktura. Jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu organizmu i polepszeniu przepływu energii Qi i krwi, które po przez stagnację lub osłabienie przyczyniają się do powstania tego typu schorzeń, wynikającego z dysfunkcji narządów wewnętrznych. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Arytmia Serca Akupunktura Medycyna Wschodnia Warszawa

 

Arytmia serca Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu krążenia to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie.  W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób, jak arytmia serca. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Arytmia Serca Gabinet Medycyny Wschodniej