Miażdżyca

Miażdżyca

Miażdżyca to choroba układu krążenia , polegająca na stopniowym zwężaniu światła tętnic, a następnie zamykania się naczyń , co zatrzymuje przepływ krwi skutkując niedokrwieniem zaopatrywanych tkanek. Zwężenie w ścianie tętnicy nazywane jest blaszką miażdżycową. Tworzy się ona przez długi okres czasu , początkowo bezobjawowo , pod wpływem wielu czynników, wśród których jest: wysokie stężenie cholesterolu lub cukru we krwi, nadciśnienie tętnicze lub palenie papierosów. Drugim równie niebezpiecznym elementem przyczyniającym się do zamykania światła tętnic są skrzepliny.

 

Miażdżyca Akupunktura Medycyna Wschodnia

 

Miażdżyca leczenie akupunkturą

Medycyna Wschodnia jest doświadczona w leczeniu schorzeń układu krążenia taki jak miażdżyca , którego leczenie obejmuje akupunktura. Jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu organizmu i polepszeniu przepływu energii Qi i krwi, które po przez stagnację lub osłabienie przyczyniają się do powstania tego typu schorzeń , wynikającego z dysfunkcji narządów wewnętrznych. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Miażdżyca Akupunktura Warszawa

 

Miażdżyca Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu krążenia to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak miażdżyca. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy do zapoznania się.

 

Miażdżyca Gabinet Medycyny Wschodniej