Bóle mięśni i ścięgien

Bóle mięśni i ścięgien

Bóle mięśniowe , kostne i stawowe kończyn mogą mieć różnorakie przyczyny - od urazów i przeciążeń , po zmiany o charakterze zapalnym i wady postawy człowieka. Powstają na skutek przeciążenia mięśni i stawów lub pracy na stojąco bądź naderwaniu mięśni kończyn. Również , mogą powstać po przez zastój przepływu Qi przez meridiany, którego czynnikiem jest utrata poprawnej struktury kostnej człowieka. Mimo powszechności występowania takich symptomów nie należy ich lekceważyć , gdyż mogą mieć wpływ na rozwój różnych poważniejszych schorzeń.

 

Bóle mięśni i ścięgien Medycyna Wschodnia Akupunktura

 

Bóle mięśni i ścięgien leczenie akupunkturą i akupresurą 

Na Dalekim Wschodzie leczenie bóli mięśni i ścięgien , oparte jest na akupunkturze i akupresurze. Te dwie metody lecznicze były stosowane od tysięcy lat , aż do dziś. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całości. Nasi lekarze z Dalekiego Wschodu mają wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz szeroki zakres wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Bóle mięśni i ścięgien medycyna Wschodnia metody naturalne Akupunktura

 

Bóle mięśni i ścięgien Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu kostno-stawowego to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak bóle mięśni i ścięgien. Główną metodą leczniczą jest akupunktura i akupresura, które cieszą się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczenia Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Bóle mięśni i ścięgien Gabinet Medycyny Wschodniej