Osteoporoza

Osteoporoza

Osteoporoza to schorzenie układu kostno-stawowego , które jest związane z szybko postępującym ubytkiem masy kostnej. Osteoporoza , przebiegając bezobjawowo ,przez wiele lat po cichu "pozbawia" kości ich masy. Choroba ta ujawnia się dopiero w momencie złamania , kiedy osłabione kości nie wytrzymują i zaczynają pękać.

 

Osteoporoza Leczenie Akupunktura

 

Osteoporoza leczenie akupunkturą

Na Dalekim Wschodzie leczenie osteoporozy, oparte jest na akupunkturze oraz akupresurze. Te dwie metody lecznicze były stosowane od tysięcy lat , aż do dziś. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całości. Nasi lekarze z Dalekiego Wschodu mają wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz szeroki zakres wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Osteoporoza Leczenie Akupunkturą Warszawa Medycyna Wschodnia Masaż Akupresura

 

Osteoporoza Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu kostno-stawowego to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak osteoporoza. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej . Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Osteoporoza Leczenie Akupunktura Warszawa Medycyna Wschodnia