Łokieć tenisisty

Łokieć tenisisty

Łokieć tenisisty jest to tendinopatia mięśni prostowników nadgarstka , zwana również zapaleniem nadkłykcia bocznego kości ramiennej. Uważa się , że dużą rolę odgrywają tu zmiany degeneracyjne w strukturze kolagenu oraz nieprawidłowości w ukrwieniu. Obydwa te czynniki występują jako efekt powtarzających się przeciążeń i mikrourazów. Łokieć tenisisty występuje najczęściej w przedziale wiekowym 30-65 lat. Ma zdecydowanie powiązanie z pracą przy komputerze , wykonywaniu wymuszających powtarzające się często ruchy nadgarstka.

 

Łokiec tenisisty Leczenie Akupunktura Warzszawa Medycyna Wschodnia

 

Łokieć tenisisty leczenie akupunkturą

Na Dalekim Wschodzie , leczenie schorzenia typu łokieć tenisisty oparte jest na akupunkturze oraz akupresurze. Te dwie metody lecznicze były stosowane od tysięcy lat , aż do dziś . Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całości. Nasi lekarze z Dalekiego Wschodu mają wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz szeroki zakres wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Łokieć Tenisisty Leczenie Akupunktura Medycyna Wschodnia Metody Naturalne Warszawa

 

Łokieć tenisisty Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu kostno-stawowego to jedna z głównych grup schorzeń  , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak łokieć tenisisty. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli maja Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w menu głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Łokieć tenisisty leczenie Akupunktura medycyna Wschodnia