Bóle kończyn

Bóle kończyn

Bóle mięśniowe , kostne i stawowe kończyn mogą mieć różnorakie przyczyny - od urazów i przeciążeń , po zmiany o charakterze zapalnym i wady postawy człowieka. Powstają na skutek przeciążenia mięśni i stawów lub pracy na stojąco bądź naderwaniu mięśni kończyn. Również , mogą powstać po przez zastój przepływu Qi przez meridiany , którego czynnikiem jest utrata poprawnej struktury kostnej człowieka. Mimo powszechności występowania takich symptomów nie należy ich lekceważyć, gdy mogą mieć wpływ na rozwój różnych poważniejszych schorzeń.

 

Bóle Kończyn Leczenie Akupunktura

 

Bóle kończyn leczenie akupunkturą i masażem Japońskim

Leczenie bóli kończyn oparte jest na akupunkturze bądź na masażu Japońskim. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. I na tych zasadach oparte jest leczenie. Metody naturalne nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta , i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy na temat diagnostyki schorzeń. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

Szczegółowy opis Masażu Japońskiego znajdą Państwo w Menu Głównym strony.

 

Bóle Kończyn Leczenie Akupunktura Warszawa Medycyna Wschodnia

 

Bóle kończyn Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu kostno-stawowego to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób, jak bóle kończyn. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Bóle Kończyn Leczenie Akupunktura Medycyna Wschodnia Leczenie