Bóle kręgosłupa

Bóle kręgosłupa

Bóle kręgosłupa mogą mieć bardzo różne przyczyny, i co istotne , objawy uszkodzenia mogą być bardzo różne. Jednym z największych wrogów kręgosłupa jest siedzący tryb życia człowieka. W różnym stopniu dotyczy to kobiet i mężczyzn. Jednak kobiety do pojawienia się problemów z kręgosłupem predysponuje budowa anatomiczna, jak skrzywienie miednicze. Ponad 90% ludzi ma nieprawidłowo ułożoną miednicę już od urodzenia. To wszystko się wiąże z nieprawidłowym ułożeniem miednicy matki , który ma wpływ na taką samą nieprawidłowość jej dziecka. Stąd bardzo ważna jest wczesna diagnoza u przyszłej matki.

 

Bóle Kręgosłupa Masaż Japoński Akupunktura Medycyna Wschodnia Leczenie Warszawa

 

Bóle kręgosłupa leczenie akupunkturą i masażem Japońskim

Na Dalekim Wschodzie leczenie bóli kręgosłupa oparte jest na akupunkturze bądź też na masażu Japońskim. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu pracy organizmu i przepływu Qi przez meridiany. Masaż Japoński różni się od innych metod , gdyż oparty jest on na technice ugniatającej i uciskowej, dzięki czemu prowadzi do skorygowania kości miednicy oraz prawidłowym ustawieniu kręgosłupa. Metody naturalne nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są przeprowadzane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

Więcej informacji na temat Masażu Japońskiego znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy do zapoznania się.

 

Bóle Kręgosłupa Leczenie Masaż Japoński Warszawaw Medycyna Wschodnia Akupunktura

 

Bóle kręgosłupa Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu kostno-stawowego to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak bóle kręgosłupa. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Bóle Kręgosłupa Leczenie Akupunktura Medycyna Wschodnia