Przeziębienie

Przeziębienie

W Medycynie Wschodniej przyczyną przeziębienia jest zewnętrzny wiatr , niosąc ze sobą ciepło , zimno , wilgoć. Każda osoba jest narażona na taki atak zewnętrznego wiatru , przez co Qi Obronne nie jest w stanie ochronić ciało przed zewnętrznym czynnikiem , który prowadzi do osłabienia organizmu i przyczynia się do choroby. Akupunktura przywraca prawidłową pracę organizmu i działa uspokajająco , dzięki czemu znikają objawy i odczuwamy ulgę. 

 

Przeziębienie leczenie akupunktura

 

Przeziębienie leczenie akupunkturą

Przeziębienie leczymy akupunkturą , moksoterapią oraz bańkami leczniczymi , żeby wygonić z organizmu zewnętrzne zimno i zrównoważyć krążenie Qi w naszym organizmie. Wszystkie zabiegi są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z wieloletnim doświadczeniem w danym schorzeniu. Zabiegi są wykonywane przez jednorazowe sterylne igły do akupunktury , a sama terapia lecznicza jest bezbolesna i w pełni bezpieczna dla Twojego zdrowia.

 

Przeziębienie akupunktura medycyna wschodnia

 

Przeziębienie Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Zabiegi akupunktury są bardzo skuteczne w leczeniu przeziębienia. Medycyna Wschodnia jest doświadczona w leczeniu chorób układu dróg oddechowych. Akupunktura równoważy funkcję organów i przebieg energii przez ich meridiany , a moksoterapia działa ogrzewająco-tonizująco , gdzie zapotrzebowanie na to jest duże w tego typu schorzeń. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy się z nami kontaktować. Kontakt do nas znajdą Państwo w Menu Głównym strony.

 

Przeziębienie akupunktura warszawa