Alergiczny nieżyt nosa

Alergiczny nieżyt nosa

Alergiczny nieżyt nosa ( katar sienny ) to stan zapalny błony śluzowej objawiający się kichaniem , wodnistym katarem , swędzeniem nosa oraz jego niedrożnością. Wywołana jest przez różnego typu pył z roślin , kwiatów , drzew oraz ziół. Według danych co czwarta osoba zmaga się z alergicznym nieżytem nosa.

 

Alergiczny nieżyt nosa akupunktura

 

Alergiczny nieżyt nosa leczenie akupunkturą

W Medycynie Wschodniej metodą leczenia alergicznego nieżytu nosa jest akupunktura , dzięki której może pomóc złagodzić całoroczne objawy i zaspokoić organizm. Zabiegi są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z wieloletnim doświadczeniem w danym schorzeniu. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta. Akupunktura przywraca prawidłową pracę organizmu i działa uspokajająco , dzięki czemu znikają objawy i odczuwamy ulgę.

 

Alergiczny nieżyt nosa medycyna wschodnia

 

Alergiczny nieżyt nosa Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Leczenie alergicznego nieżytu nosa oparte jest na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia, polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych. Choroby układu oddechowego to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu schorzeń. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy się z nami kontaktować. Kontakt do nas znajdą Państwo w Menu Głównym strony.

 

Alergiczny nieżyt nosa akupunktura