Zapalenie zatok

Zapalenie zatok

Z nadejściem zimy , wiele osób oczekuje narciarstwa i innych sportów zimowych , ale dla tych milionów ludzi mających problemy z przewlekłą lub ostrą formą zatok , zima może być czymś nieprzyjemnym. Zwykle infekcje zatok rozpoczynają się przez zimno , na przykład czynniki takie jak zmiany klimatyczne lub okres alergii czy wiosna , która powoduje obrzęk błon śluzowych i zwiększa wydajność wodnistego śluzu. Gdy śluz zmienia się z jasnego do żółtego lub zielonego koloru , oznacza to infekcję bakteryjną. Zapalenie zatok to : zatkany nos, lepkie żółte lub ropna wydzielina z nosa , przekrwienie błony śluzowej nosa, krwotok z nosa , zmniejszony węch ,ból głowy ,uczucie ciężkości w głowie , gorączka , ból gardła , czucie ucisku na odcinku twarzy wokół policzków , oczu i na czole.

 

Zapalenie Zatok

 

Zapalenie zatok leczenie akupunkturą

Akupunktura jest kolejnym ważnym sposobem radzenia sobie z problemami zatok. Wiele osób nie może prawidłowo oddychać przez nos. Po igłach umieszczonych w konkretnych punktach , przegroda nosowa zostanie otwarta i poczuje się natychmiastową ulgę. Zabiegi są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w danym schorzeniu.

 

Zapalenie Zatok Akupunktura

 

Zapalenie zatok Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Medycyna Wschodnia jest doświadczona w leczeniu chorób układu oddechowego takich jak , zapalenie zatok , które obejmuje leczenie po przez akupunkturę i moksoterapię. Akupunktura równoważy funkcję organów i przebieg energii przez ich meridiany ,a moksoterapia działa ogrzewająco-tonizująco , gdzie zapotrzebowanie na to jest duże w tego typu schorzeń. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy się kontaktować. Kontakt do nas znajdą Państwo w Menu Głównym strony.

 

Zapalenie Zatok Warszawa