Kamica nerkowa

Kamica nerkowa

Kamica nerkowa jest jednym z najczęściej występujących schorzeń układu moczowego. Polega ona na obecności w drogach moczowych nierozpuszczalnych złogów , powstających wskutek wytrącenia się substancji chemicznych zawartych w moczu , a dzieje się to gdy ich stężenie przekroczy próg rozpuszczalności. Zwykle mocz zawiera swoim składzie inhibitory , które zapobiegają lub hamują tworzenie się kryształków. Czasami inhibitory te nie spełniają swojej roli , co sprzyja tworzeniu się kamieni nerkowych u człowieka.

 

Kamica Nerkowa Leczenie Akupunktura Warszawa Medycyna Wschodnia

 

Kamica nerkowa leczenie akupunkturą

Leczenie kamicy nerkowej oparte jest na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych . Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. I na tych zasadach oparte jest leczenie. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz z szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej w danym schorzeniu. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Kamica Nerkowa Leczenie Akupunktura Warszawa

 

Kamica nerkowa Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu moczowo-płciowego to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typy chorób , jak kamica nerkowa. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia , znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się. 

 

Kamica Nerkowa Leczenie Akupunktura Warszawa Medycyna Wschodnia

Przegrywanie Kaset