Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu to mimowolne , niezależne od świadomej decyzji danej osoby , oddawanie moczu prowadzące do częściowego lub całkowitego opróżniania pęcherza moczowego. Nietrzymanie moczu jest dolegliwością krępującą i znacznie utrudniającą codziennie życie człowieka. Nietrzymanie moczu często występuje u osób starszych , nie należy go traktować jako normalnego objawu starzenia się i zawsze trzeba dążyć do wykrycia jego przyczyny. Należy również pamiętać , że jeżeli ustalimy przyczynę nietrzymania moczu , to istnieje wiele możliwości jego skutecznego leczenia.

 

Nietrzymanie Moczu Leczenie Akupunktura Warszawa Medycyna Wschodnia

 

Nietrzymanie moczu leczenie akupunkturą

Leczenie nietrzymania moczu oparte jest na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. I na tych zasadach oparte jest leczenie. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne .

 

NIetrzymanie Moczu Leczenie Akupunktura Warszawa Medycyna Wschodnia Naturalna

 

Nietrzymanie moczu Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu moczowo-płciowego to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W  związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak nietrzymanie moczu. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczenia Medycyny Wschodniej . Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Nietrzymanie Moczu Leczenie Akupunktura Medycyna Wschodnia Warszawa