Impotencja

Impotencja

Impotencja inaczej zaburzenia erekcji , jest obecnie jedną z najczęstszych męskich dysfunkcji seksualnych. Dolegliwość ta stanowi problem blisko 50% mężczyzn pomiędzy 40 a 70 rokiem życia. Ale z badań wynika , że coraz częściej dotyka ona pacjentów w młodszym wieku. Sposób leczenia impotencji uzależniony jest od czynników leżących u jego podstaw. Najczęściej stosowaną terapią leczniczą  w Medycynie Wschodniej jest akupunktura i moksoterapia.

 

Impotencja Leczenie Akupunktura Warszawa Medycyna Wschodnia

 

Impotencja leczenie akupunkturą

Na Dalekim Wschodzie leczenie impotencji oparte , są na akupunkturze i moksoterapii. Te dwie metody lecznicze były stosowane od tysięcy lat , aż do dziś. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całości. Nasi lekarze z Dalekiego Wschodu mają wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz szeroki zakres wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Impotencja Leczenie Akupunktura Warszawa Medycyna Wschodnia

 

Impotencja Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu moczowo-płciowego to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak impotencja . Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy do zapoznania się.

 

Impotencja Leczenie Akupunktura Warszawa Medycyna Wschodnia Metody Naturalne