Zaćma

Zaćma

Zaćma to choroba oczu spowodowana zmętnieniem soczewki oka. Zmętniała soczewka utrudnia przedostanie się światła do siatkówki co powoduje pogorszenie w ostrości widzenia , która przyczynia się do upośledzenia wzroku. Objawy zaćmy zależą od jej stopnia zaawansowania. Jednym z pierwszych objawów jest nieostre widzenie. W bardziej zaawansowanych stadiach zaćmy pojawiają się trudności z czytaniem lub oglądaniem telewizji. Zaćma może prowadzić w krytycznym stadium do całkowitej utraty wzroku. W związku z tym nie należy ignorować jej pierwszych objawów.

 

Zaćma Akupunktura medycyna wschodnia

 

Zaćma leczenie akupunkturą

Leczenie zaćmy oparte jest na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. I na tych zasadach oparte jest leczenie. Metody naturalne nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły.

 

Zaćma Akupunktura Medycyna Wschodnia

 

Zaćma Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby oczu to jedna z głównych grup chorób , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak zaćma. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Zaćma Medycyna Wschodnia