Trądzik

Trądzik

Trądzik jest przewlekłą , zapalną chorobą skóry twarzy. Obejmuje pierwotnie środkową część twarzy, na której pojawiają się rumień i poszerzone naczynia krwionośne , a następnie grudki i krosty. U niektórych może dość do przerostu i zwłóknienia gruczołów łojowych , co niekiedy doprowadza do przerostu ograniczonego.

 

Trądzik Akupunktura Medycyna Wschodnia

 

Trądzik leczenie akupunkturą

Medycyna Wschodnia jest doświadczona w leczeniu schorzeń dermatologicznych jak trądzik. Leczenie oparte jest na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych po przez tonizowanie krążenia Qi i krwi w organizmie człowieka. Metody naturalne nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Trądzik Medycyna Wschodnia Akupunktura

 

Trądzik Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby dermatologiczne to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób, jak trądzik. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania, prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Medycyna Wschodnia Trądzik