Stłuszczenia wątroby

Stłuszczenia wątroby

Stłuszczenie wątroby jest to przewlekła choroba układu pokarmowego, polegająca na odkładaniu się tłuszczu w komórkach wątroby. Przyczynami choroby są : alkohol , stłuszczenie wątroby ( najczęściej schorzenie to dotyka osoby nadużywające ) , które działa toksycznie na komórki wątroby oraz niealkoholowe stłuszczenia wątroby , biorące się od utraty równowagi funkcji organów wewnętrznych i ich współdziałania.

 

Stłuszczenie wątroby medycyna wschodnia akupunktura

 

Stłuszczenia wątroby leczenie akupunkturą

Leczenie stłuszczenia wątroby oparte jest na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. I na tych zasadach oparte jest leczenie. Metody naturalne nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Stłuszczenia wątroby akupunktura medycyna wschodnia

 

Stłuszczenia wątroby Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia

Choroby układu pokarmowego to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak stłuszczenia wątroby. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Stłuszczenia Wątroby Gabinet Medycyny Wschodniej