Przewlekłe zapalenie wątroby

Przewlekłe zapalenie wątroby

Przewlekłe zapalenie wątroby to stan zapalny , której przyczynami najczęściej są , obecności wirusów, alkohol lub prowadzona nieprawidłowa dieta. Wyróżniamy ostre i przewlekłe zapalenia wątroby. Pierwszymi objawami są zabarwione na żółto białka oczu , zmieniony kolor moczu oraz niestrawność.

 

Przewlekłe zapalenie Wątroby akupunktura medycyna wschodnia

 

Przewlekłe zapalenie wątroby leczenie akupunkturą

Na Dalekim Wschodzie leczenie przewlekłego zapalenia wątroby , oparte jest na akupunkturze. Ta metoda leczenia była stosowana od tysięcy lat, aż do dziś. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie ,ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całość. Nasi lekarze z Dalekiego Wschodu mają wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz szeroki zakres wiedzy na temat diagnostyki choroby. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Przewlekłe zapalenie wątroby akupunktura Medycyna Wschodnia

 

Przewlekłe zapalenie wątroby Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu pokarmowego to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak przewlekłe zapalenie wątroby. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Przewlekłe zapalenie wątroby medycyna wschodnia gabinet