Niedosłuch

Niedosłuch

Niedosłuch to zaburzenia narządu słuchu , które polega na nieprawidłowościach w przewodzeniu lub odbiorze dźwięków. Częstotliwość występowania niedosłuchu u ludzi rośnie z wiekiem. Schorzenie to najczęściej występuje jako izolowany objaw , jednakże mogą mu towarzyszyć również inne symptomy jak szum w uszach czy też zawroty głowy. Czasami niedosłuch bywa też zwiastunem utraty równowagi w organach wewnętrznych i przepływu Qi w organizmie.

 

Niedosłuch Leczenie Akupunktura Warszawa Medycyna Wschodnia

 

Niedosłuch leczenie akupunkturą

Na Dalekim Wschodzie leczenie niedosłuchu oparte jest na akupunkturze. Ta metoda leczenia była stosowana od tysięcy lat , aż do dziś. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie, ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całości. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe sterylne igły .

 

Niedosłuch Leczenie Akupunktura Warszawa Medycyna Wschodnia

 

Niedosłuch Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby uszu to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak niedosłuch. Główną metodą leczniczą jest akupunktura,  która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Niedosłuch Leczenie Akupunktura Warszawa Medycyna Wschodnia