Łuszczyca

Łuszczyca

Jedną z najczęściej występujących chorób dermatologicznych zalicza się - łuszczycę. Jest ona niezakaźną , zapalną chorobą skóry , która dotyczy 1-3% populacji i charakteryzuje się przewlekłym i nawrotowym przebiegiem z okresami zaostrzeń i remisji. Istnieje wiele odmian i postaci klinicznych łuszczycy.

 

Łuszczyca Akupunktura Medycyna Wschodnia

 

Łuszczyca leczenie akupunkturą

Na Dalekim Wschodzie leczenie schorzenia typu łuszczyca oparte , są na akupunkturze. Ta metoda lecznicza byłą stosowana od tysięcy lat , aż do dziś. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całości. Nasi lekarze z Dalekiego Wschodu mają wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz szeroki zakres wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Łuszczyca Leczenie Akupunktura Medycyna Wschodnia

 

Łuszczyca Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby dermatologiczne to jedna z głównym grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak łuszczyca. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Łuszczyca Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia