Lampa ogrzewająca

Lampa ogrzewająca

Lampa ogrzewająca była używana w krajach Azji od ponad 10 lat. Lampa na podczerwień , działa przez emitujące fale w podczerwieni, które są specyficzne dla płyty mineralnej na głowicy lampy. Zyskała Światową renomę dla łagodzenia bólu i pomaga stymulować przepływ krwi , łagodzi bóle mięśni i sztywność stawów oraz skurcze mięśni. Lampy ogrzewające są bardzo popularne wśród lekarzy chirurgicznych i fizjoterapii w szpitalach Dalekiego Wschodu.

 

Lampa Ogrzewająca Termopunktura

 

Lampa ogrzewająca - zalety

1. Łagodzi bóle mięśni , bóle stawów , zapalenie i urazy tkanek miękkich. Lampa ogrzewająca poprawia krążenie krwi , co pomaga w rozluźnieniu tkanki mięśniowej po przez emisje 33 niezbędnych minerałów w organizmie. Pochłonięta energia wspomaga mikrokrążenie i metabolizm oraz wzmacnia system odpornościowy. Dobry również dla osób cierpiących na ból pleców i łokcia tenisisty.

2. Rozluźnia mięśnie i poprawia zakres ruchu. Lampa ogrzewająca powoduje rozluźnienie mięśni , co przyczynia się do poprawy zakresu ruchu i pomaga w bezsenności.

3. Wygodne uczucie relaksu. Doskonały w czasie srogiej zimy i dla osób z osłabionym krążeniem , którzy czują ciągłe zimno. Lampa grzewcza generuje rodzaj termo-magnetycznego ciepła , która wnika w obszar ciała, dzięki któremu tworzy bardzo komfortowe i odprężające uczucie.

 

Lampa ogrzewająca kontuzje

 

Lampa ogrzewająca - jak 33 esencjalnych minerałów lampy pomaga Twojemu ciału ?

Lampa ogrzewa się do pewnej temperatury , emitując energię , w wyniku czego ma wiele korzyści terapeutycznych. Emitowana energia wynika ciała i stymuluje mikrokrążenie , zapewniając wyższy poziom tlenu i składników odżywczych do komórek uszkodzonych, przy jednoczesnym wyeliminowaniu i odpadów komórkowych. Wszystkie zabiegi wykonywane w naszym Gabinecie , są wykonywane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej.

 

Akupunktura Medycyna Wschodnia Wawa

 

 

 

 

Przegrywanie Kaset