Kamica woreczka żółciowego

Kamica woreczka żółciowego

Kamica woreczka żółciowego jest jedną z najczęstszych chorób układu pokarmowego i występuje u ponad 12% populacji . Kamica żółciowa jest chorobą układu pokarmowego , polegająca na powstaniu w układzie żółciowym złogów określanych również jako kamienie. Kamienie te mogą występować pojedynczo lub mnogo oraz powstawać w pęcherzyku żółciowym lub też w przewodach żółciowych w wyniku wytrącenia się z żółci złogów cholesterolu , bilirubiny , soli wapniowych czy też innych składników.

 

Kamica Woreczka żółciowego akupunktura medycyna wschodnia

 

Kamica woreczka żółciowego

Choroby układu pokarmowego to jedna z głównych grup schorzeń, występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób, jak kamica woreczka żółciowego. Główną metodą leczniczą jest akupunktura, która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie ,ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą, i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. I dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całość. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe specjalne igły sterylne.

 

Kamica Woreczka Żółciowego

 

Kamica woreczka żółciowego Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Medycyna Wschodnia jest doświadczona w leczeniu chorób układu pokarmowego, takich jak kamica woreczka żółciowego. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej. Akupunktura przywraca prawidłową pracę organizmu i działa uspokajająco , dzięki czemu znikają objawy i odczuwamy ulgę. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Kamica Woreczka Żółciowego Warszawa