Jaskra

Jaskra

Jaskra to choroba , spowodowana zaburzeniem odpływu cieczy wodnistej z oka. Ciecz wodnista to substancja , która wypełnia przednią komorę oka. Ma ona za zadanie odżywianie rogówki oraz soczewki oka oraz odprowadzenie szkodliwych produktów przemiany materii. Jeśli ciecz wodnista nie jest odprowadzana , ciśnienie w gałce ocznej wzrasta , a to może uszkodzić nerw wzrokowy oraz komórki siatkówki, zawęża również pole widzenia i obniża ostrość wzroku.

 

Jaskra akupunktura

 

Jaskra leczenie akupunkturą

Na Dalekim Wschodzie leczenie schorzenia typu jaskra oparte , jest na akupunkturze. Metoda ta była stosowana od tysięcy lat , aż do dziś. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania.Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całości. Nasi lekarze z Dalekiego Wschodu mają  wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres wiedzy na temat diagnostyki i leczeniu jaskry. Wszystkie zabiegi akupunktury są wykonywane przez specjalne , jednorazowe sterylne igły przeznaczone do zabiegów akupunktury. 

 

Jaskra medycyna wschodnia akupunktura       

 

Jaskra Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby oczu to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak jaskra. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Jaskra Medycyna wschodnia