Egzema

Egzema

Egzema często nazywana atopowym zapaleniem skóry , przebiega w różnych formach. Jednakże zawsze poznamy ją po charakterystycznych symptomach jak: świąd , złuszczanie się skóry , zaczerwienie spowodowane drapaniem , pęcherze na skórze, które podchodzą płynem surowiczym oraz pękanie skóry powodując ból i pieczenie. W zależności od przyczyny , egzema może rozwijać się powoli lub występować na ciele gwałtownie i powodować poważne obawy lub trwałe , które są mniej zaostrzone.

 

Egzema Akupunktura Medycyna Wschodnia

 

Egzema leczenie akupunkturą

Na Dalekim Wschodzie leczenie egzemy oparte jest na akupunkturze. Ta metoda lecznicza była stosowana od tysięcy lat , aż do dziś. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całość. Nasi lekarze z Dalekiego Wschodu mają wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz szeroki zakres wiedzy na temat diagnostyki choroby. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Egzema Akupunktura Medycyna Wschodnia Warszawa

 

Egzema Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby dermatologiczne to jedna z głównych grup schorzeń  występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób, jak egzema. Główną metodą leczniczą jest akupunktura, która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Egzema Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia