Dyskineza woreczka żółciowego

Dyskineza woreczka żółciowego

Jedną z częstych chorób układu pokarmowego jest dyskineza woreczka żółciowego. To zespół niecharakterystycznych objawów ze strony dróg żółciowych, uwarunkowanych zaburzeniem ich motoryki oraz funkcji pęcherza żółciowego, stwierdzony po wykluczeniu w ich obrębie zmian organicznych. Na chorobę najczęściej chorują kobiety, gdzie najczęstszym objawem jest nadmierne lub zbyt małe obkurczanie się pęcherza żółciowego.

 

Dyskineza Woreczka Żółciowego Akupunktura

 

Dyskineza woreczka żółciowego leczenie akupunkturą

Na Dalekim Wschodzie leczenie schorzenia typu dyskineza woreczka żółciowego , oparte jest na akupunkturze. Ta metoda lecznicza była stosowana od tysięcy lat , aż do dziś. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całość. Nasi lekarze z Dalekiego Wschodu mają wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz szeroki zakres wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Dyskineza woreczka żółciowego akupunktura medycyna wschodnia leczenie

 

Dyskineza woreczka żółciowego Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu pokarmowego  to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak dyskineza woreczka żółciowego. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Dyskineza woreczka żółciowego gabinet medycyny wschodniej