Depresja

Depresja

Depresja jest jedną z najpopularniejszych chorób psychicznych, która należy do grupy zaburzeń afektywnych. Depresja jako jedyna z nielicznych chorób charakteryzuje się stosunkowo prostymi do zdiagnozowania objawami , a tymi objawami są: obniżony nastrój , zdecydowanie obniżenie napędu psychoruchowego a także , zaburzenia emocji , częste lęki. W Medycynie Wschodniej , jednym z czynników depresji oprócz przyczyn zewnętrznych jest dysfunkcja narządów wewnętrznych. Utrata równowagi krążenia , bądź stagnacja Qi prowadzi również do choroby psychosomatycznej jak depresja. Akupunktura i akupresura są idealnym sposobem na zharmonizowanie stanu ciała i ducha.

 

Depresja Leczenie Akupunktura Warszawa Medycyna Wschodnia

 

Depresja leczenie akupunkturą

Medycyna Wschodnia jest doświadczona w leczeniu depresji po przez akupunkturę. Akupunktura równoważy funkcję organów i przebieg energii przez ich meridiany , a akupresura tonizuje układ krążenia i działa rozluźniająco. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz z szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Depresja Leczenie Akupunktura Warszawa Medycyna Wschodnia

 

Depresja Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby psychosomatyczne to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie  z walką tego typu chorób , jak depresja. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej . Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Depresja Leczenie Akupunktura Warszawa